XIV Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Jasło w Niegłowicach

Dodano: 03.04.2019
A A A
W dniu 24.03.2019r. w Domu Ludowym w Niegłowicach odbył się XIV Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Jasło. Organizatorem turnieju był Gminny Ośrodek Kultury w Jaśle. Rozgrywki rozegrane zostały w systemie szwajcarskim, czyli tempo gry 10 min. na partię dla każdego zawodnika. W turnieju wzięło udział 16 zawodników z Niegłowic, Warzyc i Wolicy.

Pierwsze miejsce zdobył mieszkaniec wsi Warzyc i został nagrodzony pucharem oraz medalem, pozostałe dwa miejsca nagrodzone zostały medalem. Każdy zawodnik otrzymał nagrodę rzeczową. Turniej przebiegał pod fachowym okiem sędziego, któremu serdecznie dziękujemy. Wszystkim przybyłym zawodnikom serdecznie dziękujemy i zapraszamy  za rok na kolejny turniej.

R. Kiełtyka

ZDJĘCIACookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności