Włóczka, druty i ja

Dodano: 08.04.2019
A A A

Dnia 5.04.2019 r. na świetlicy w Zimnej Wodzie odbyły się warsztaty dziergania pt. ,,Włóczka, druty i ja”.  Na pierwszym spotkaniu przygotowane zostały potrzebne narzędzia takie, jak: grube druty i różnego koloru włóczki. Uczestniczki poznały także podstawowe tajniki sztuki dziergania. W szybkim tempie nauczyły się czynności nabierania prawego i lewego oczka. Naszym pierwszym  projektem zrobionym techniką prawego i lewego oczka był szalik. Wszystkie uczestniczki były bardzo zaciekawione i chętne podjęcia się tego zajęcia. Początki były trudne, ale po niedługim czasie wszystkie Panie nabrały wprawy i chęci do dalszej nauki poznawania nowych wzorów i styli dziergania.

M. Filip

ZDJĘCIACookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności