WIOSENNE INSPIRACJE W TRZCINICKIEJ BIBLIOTECE

Dodano: 29.03.2019
A A A

W Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzcinicy, cyklicznie, w każdy piątek odbywają się warsztaty plastyczno-literackie dla dzieci i młodzieży.  

W miesiącu marcu motywem przewodnim spotkań była oczywiście WIOSNA.
Uczestnicy, stali bywalcy biblioteki,  spotykając się popołudniową porą stworzyli kolorowe dekoracje z papieru i bibuły. Powstały fantazyjne kartki z motylkami, tulipany metodą origami i żółte, słoneczne żonkile z papieru. Nie lada wyzwaniem były także krokusy z bibuły i fantazyjnie zdobione motyle-dekoracja na okno.

 W czasie zajęć nie zabrakło też konkursów i gier logicznych, a prawdziwym  energizerem, który rozruszał grupę okazał się Twister.

Zajęcia plastyczne połączone były także z zabawami literackimi. W ramach spotkań z książką, bawiliśmy się w  wyszukiwanie najbardziej wiosennych fragmentów w znanych lekturach i urządziliśmy sobie literackie „Koło Fortuny”.

Uczestnicy spotkań zgodnie stwierdzili, że:

 „W BIBLIOTECE WIOSNA PACHNIE KSIĄŻKAMI !”, więc dlaczego nie szukać jej właśnie tutaj?

A.    Jeleń

ZDJĘCIACookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności