WILK I KAPTUREK czyli spotkanie z teatrem w Trzcinicy i Osobnicy

Dodano: 21.03.2019
A A A

Bajkę o Czerwonym Kapturku zna chyba każdy z nas. Ta barwna opowieść doczekała się wielu interpretacji i przekładów, jest bardzo często inscenizowana  i od pokoleń, w różnej formie przekazywana dzieciom.

W czwartkowy poranek, 21 marca w Szkole Podstawowej w Trzcinicy i  Niepublicznym Przedszkolu Maluszkowo w Osobnicy odbyło się  spotkanie z autorską wersją tego widowiska w wykonaniu Teatru Scena PRL. Przedstawienie „Wilk i Kapturek” mogły zobaczyć przedszkolaki i uczniowie najmłodszych klas.

Barwne i muzyczne widowisko wprowadziło wszystkich w bajkową atmosferę. Uwspółcześniona  inscenizacja pozwoliła nie tylko dzieciom, ale również dorosłym doskonale bawić się i przede wszystkim udowodniła, że świat ludzi i zwierząt jest sobie bardzo bliski, a wilk wcale nie jest aż taki zły i daje się wyszkolić.

Organizatorami spotkania, które odbyło się w ramach promocji czytelnictwa i spotkań z teatrem, była Gminna Biblioteka Publiczna w Jaśle z/s w Szebniach i jej Filie w Trzcinicy i Osobnicy.
Dyrekcji i pracownikom obu placówek serdecznie dziękujemy za współpracę.

ZDJĘCIACookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności