Wielkanocne ozdoby w Niepli

Dodano: 21.04.2017
A A A
   
Tradycyjnie  w wiejskiej świetlicy w Niepli, w miesiącu marcu, odbyły się warsztaty wielkanocne pod hasłem „Wielkanocne ozdoby". Oprócz młodzieży miejscowej   w zajęciach brała również  udział gościnnie młodzież wraz z instruktorem ze świetlicy z  Chrząstówki.  Uczestnicy warsztatów pod okiem instruktora poznawali nowe techniki rękodzielnicze, których wykonanie rozwijało ich twórczość i kreatywność. Każdy z uczestników miał możliwość skorzystania z przygotowanych wcześniej pomocy oraz stosownych materiałów.

Uczestnicy warsztatów  tworzyli:
- kwiaty z bibuły, juty, wstążki atłasowej,
- palmy wielkanocne,
- pisanki zdobione metodą kanzashi, kolorowymi cekinami, koralikami,
- kurki,  kurczątka, baranki, koszyczki z juty i sznurka jutowego,
- zajączki z mchu leśnego,
- stroiki wielkanocne  z darów natury (mech, kora, gałęzie brzozy, wierzby  mandżurskiej).

Instruktor: G. Kiszka

ZDJĘCIACookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności