Warsztaty plastyczne pod nazwą POSYPYWANE MOTYLE w Trzcinicy

Dodano: 16.04.2019
A A A
Najpiękniejsze prace to te, które wykonujemy sami. W dniu 10 kwietnia 2019 r. w świetlicy w Trzcinicy odbyły się warsztaty plastyczne pod nazwą „Posypywane motyle” dla dzieci przedszkolnych, które wraz z wychowawczynią odwiedziły świetlicę. Dzieci zapoznały się z techniką i sposobem wykonania swojej pracy, do której wykorzystano: białe kartki bloku technicznego, kolorowy piasek (biały, żółty, niebieski, czerwony, pomarańczowy, czarny, zielony, fioletowy), szablony motyli, ołówek, klej. Pod czujnym okiem instruktora p. Ireny Gorczycy dzieci tworzyły piękne, oryginalne kolorowe prace używając dużej ilości piasku. Tak powstały wspaniałe, niepowtarzalne dzieła sztuki - piaskowe obrazki przedstawiające kolorowe motyle. Przedszkolakom tak spodobały się motyle, że postanowiły wykonać jeszcze motylka  w technice 3D, a na efekty nie trzeba było długo czekać.

Podczas warsztatów dzieci miały możliwość wykazać się inwencją twórczą, kreatywnością, pomysłowością, zmysłem estetyki, jak i wszelkimi posiadanymi talentami. Wykonane przez siebie kolorowe dzieła ( motylki) dzieci  wzięły do szkoły jako pamiątkę po twórczym spotkaniu oraz żeby mogły wzbogacić galerię samodzielnych prac w szkole. Organizatorem warsztatów była Świetlica w Trzcinicy Gminnego Ośrodka Kultury w Jaśle.

ZDJĘCIACookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności