Warsztaty plastyczne "Wielkanocny obrazek " w Trzcinicy

Dodano: 22.03.2019
A A A
W dniu 13 marca 2019r.  Świetlica w Trzcinicy Gminnego Ośrodka Kultury w Jaśle zorganizowała warsztaty plastyczne pt.: "Wielkanocny obrazek - kurczątko" dla starszej grupy  przedszkolaków ze Szkoły Podstawowej w Trzcinicy. Dzieci zapoznały się z tematem, techniką i sposobem wykonania wielkanocnego obrazka. Pod okiem prowadzącej p. Ireny Gorczyca dzieci wykonywały piękne prace przedstawiające kurczątka. Podczas zajęć panowała miła atmosfera a uczestnicy mogli spędzić pożytecznie  czas i odkryć wiarę we własne możliwości plastyczne. Wszystkim przedszkolakom warsztaty przyniosły wiele radości.

Irena Gorczyca

ZDJĘCIACookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności