Warsztaty manualne w Trzcinicy

Dodano: 18.01.2019
A A A
Zima może być doskonałym źródłem inspiracji do wykonania oryginalnych, kreatywnych prac, dlatego z łatwością możemy starać się wyczarować zimowy krajobraz.  W dniu 14 stycznia 2019r.w świetlicy w Trzcinicy odbyły się warsztaty manualne pod nazwą  „Bałwanek w szklanej kuli.”

Uczestnicy warsztatów zapoznali się z techniką i sposobem wykonania swojej pracy, do której wykorzystano: słoiczki, biały brokat i plastelinę. Podczas zajęć dzieci słuchając poleceń instruktora p. Ireny Gorczyca tworzyły piękne, ciekawe, niepowtarzalne prace w technice 3D przedstawiające bałwanki. Dzieci wzięły swoje prace  do domu. Warsztaty przyniosły wszystkim wiele zabawy i radości. Organizatorem warsztatów był Gminny Ośrodek  Kultury w Jaśle z/s w Brzyściu – Świetlica w Trzcinicy.


I. Gorczyca

ZDJĘCIACookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności