warsztaty kosmetyczno – fryzjerskie w Łaskach

Dodano: 02.01.2017
A A A
W czwartkowe popołudnie 29 grudnia,  w świetlicy w Łaskach  odbyły się warsztaty kosmetyczno – fryzjerskie z okazji zbliżającego się sylwestra i karnawału dla zaprzjażnionej młodzieży ze świetlic z Wolicy, Żółkowa i Niegłowic.  

Podczas zajęć dzieci i młodzież uczyła się technik manicure czyli dbania o paznokcie oraz ich upiększania i zdobienie najnowocześniejszymi metodami. Starsze dziewczęta trenowały szlifowały kunszt kosmetyczny. Uczyły się malowania oczu i  dobierania kosmetyków do rodzajów cery oraz dbania o nią czyli sztuki wizażu. Młodsze uczestniczki  warsztatów z niecierpliwością czekały także na nowe fryzury i malowanie paznokci. Były piękne loki, warkocze oraz karbowane fale.  Każda z uczestniczek wyszła zadowolona z nową oryginalną fryzurą oraz pięknymi wystylizowanymi paznokciami. Można więc śmiało powiedzieć, że czas zabaw i karnawału został otwarty.

Organizatorem warsztatów kosmetyczno -  fryzjerskich był Gminny Ośrodek Kultury  w Jaśle z/s w Brzyściu.

Elżbieta Stachura
 

ZDJĘCIACookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności