Warsztaty artystyczne "Kolorowe witraże" w Trzcinicy

Dodano: 20.03.2019
A A A
W dniu 7 marca 2019r.  zostały zorganizowane warsztaty artystyczne pod nazwą "Kolorowe witraże" dla dzieci z klasy II Szkoły Podstawowej w Trzcinicy. Dzieci zapoznały się z tematem, techniką i sposobem wykonania swojej pracy. Wykorzystując szablony, ołówki, bibułę,  klej i nożyczki tworzyły piękne, oryginalne kolorowe witraże przedstawiające wiosenne kwiaty - krokusy. Każda praca ukazywała zdolności  artystyczne swojego autora. Dzieci były bardzo zadowolone ze swojego artystycznego dzieła, które wzięły do domu po to, aby mogły ozdobić pokój, gdy przyjdzie Wiosna. Organizatorem warsztatów w szkole podstawowej była Świetlica w Trzcinicy  Gminnego Ośrodka Kultury w Jaśle.


Irena Gorczyca

ZDJĘCIACookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności