W pracowni św. Mikołaja

Dodano: 08.01.2019
A A A
W Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzcinicy,  w miesiącu grudniu, odbywały się warsztaty plastyczne pt:,,W pracowni św. Mikołaja”.Spotkania organizowane były cyklicznie, w każdy piątek. W większości uczestnikami były dzieci, ale nie zabrakło też dorosłych pomocników.

Wspólnie spędzony czas i kreatywne pomysły zaowocowały powstaniem pięknych ozdób świątecznych. Mali artyści stworzyli min: choinki z bibuły, kartki bożonarodzeniowe, mikołajkowe zawieszki, aniołki, gwiazdki i wiele innych, kolorowych cudeniek, które przyozdobiły  ich  domy na święta. Wraz z rodzicami, uczestnicy robili też stroiki na wigilijny stół. To spotkanie cechowała duża pomysłowość i kreatywność. Powstały niebanalne kompozycje z żywych gałązek jodły, pachnące lasem i naturą. Ozdobione w kolorowe bombki, wstążki i dekoracje prezentowały się niezwykle ciekawie.
Wszystkie prace wymagały wysiłku, zaangażowania i sprawiły uczestnikom wiele satysfakcji, a każdy kto skorzystał z oferty biblioteki  mógł zabrać wykonane ozdoby do domu.

Dziękujemy wszystkim  uczestnikom za wspólnie spędzony czas i wspaniałą zabawę!

A. Jeleń

ZDJĘCIACookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności