VII miejsce dziewcząt z SP 1 w Osobnicy w Rejonowych Biegach Przełajowych - Krosno 2019

Dodano: 05.04.2019
A A A
Po zdobyciu mistrzostwa powiatu przez drużynę dziewcząt ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Osobnicy w drużynowych biegach przełajowych przyszedł czas na zmagania rejonowe. W dniu 3 kwietnia 2019 roku na obiektach sportowych MOSiR w Krośnie odbyły się Rejonowe Drużynowe Biegi Przełajowe rocznik 2008 i młodsi. Do zawodów zgłosiło się po dwie drużyny z powiatów: krośnieńskiego, jasielskiego, Krosno gr., strzyżowskiego i dodatkowo zwycięzcy biegów powiatowych, w których ich drużyna nie awansowała. W sumie wystartowało około 50 zawodniczek.  Po wyczerpującym biegu nasze dziewczęta zajęły VII miejsce.  Nasza drużyna znalazła się wśród 24 najlepszych drużyn województwa podkarpackiego.

Wyniki:

1 miejsce SP Jedlicze
2 miejsce SP Lubatowa
3 Miejsce SP Wiśniowa
4 miejsce SP Frysztak
5 miejsce SP 7 Krosno
6 miejsce SP 3 Krosno
7 miejsce SP 1 Osobnica

Skład drużyny: Maja Motkowicz, Ewelina Gorczyca, Oliwia Rzońca, Patrycja Ręczkowicz, Zuzanna Czechowicz, Marlena Dybaś.

Drużynę do zawodów przygotował Grzegorz Łącki.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

ZDJĘCIACookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności