Turniej piłki nożnej i Wyścig Rowerowy z okazji 100 – lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę w Szkole Podstawowej im. marsz. Józefa Piłsudskiego w Jareniówce

Dodano: 18.10.2018
A A A
 
Dnia 13 października na obiektach Szkoły Podstawowej w Jareniówce odbyła się impreza plenerowa z okazji 100 – lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Spotkanie rozpoczęło się odśpiewaniem Hymnu Państwowego. Zabawa miała charakter Turnieju piłkarskiego w którym uczestniczyło 3 drużyny piłkarskie z Jareniówki i Osobnicy.

Poza piłką nożną każdy z uczestników miał możliwość sprawdzić swoje umiejętności jazdy rowerem po specjalnie ustawionym torze przeszkód. Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem dzieci, młodzieży jak i rodziców.

Na wszystkich wygłodniałych sportowców czekały napoje i przekąski serwowane przez rodziców. Nagrody wręczył Janusz Pruchnik radny gminy Jasło.

Każdy uczestnik Turnieju jak i jazdy rowerem otrzymał pamiątkowy medal i dyplom – każda drużyna piłkarska otrzymała pamiątkowy puchar. Cała zabawa minęła w przyjaznej i serdecznej atmosferze.
 
SP w Jareniówce
 

ZDJĘCIACookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności