Turniej Piłkarski o Puchar Wójta Gminy Jasło 2016 rozegrany

Dodano: 28.07.2016
Gospodarzami tegorocznej edycji Turnieju Piłkarskiego o Puchar Wójta Gminy Jasło była drużyna z Osobnicy, która zdobyła trofeum po zwycięstwie nad LKS Brzezówka w 2015 roku. W imprezie udział wzięły trzy drużyny.

Trzy turniejowe spotkania rozegrane zostały w wymiarze 2 x 25 minut. Głównym arbitrem turnieju był Arkadiusz Mocek, któremu asystowali Kacper Kardaś oraz Wojciech Kolbusz. Po przeprowadzonym losowaniu, ogłoszono kolejność rozgrywania meczów:
1. Sparta Osobnica - Jasiołka Hankówka-Brzyszczki
2. Sparta Osobnica - Jasiołka Szebnie
3. Jasiołka Hankówka-Brzyszczki - Jasiołka Szebnie

Pierwsze dwa spotkania zakończyły się wynikami 1:1 i o końcowej klasyfikacji zadecydować miał mecz drużyn Hankówki-Brzyszczki z zespołem z Szebni. Ostatecznie, po trofeum sięgnęli zawodnicy MKS Jasiołka Hankówka-Brzyszczki. Nagrody wręczył Henryk Motkowicz Zastępca Wójta Gminy Jasło.

Sparta Osobnica 1:1 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki
Bramki zdobyli: 12' Wiśniowski, 33' Brągiel (rzut karny)

Sparta Osobnica 1:1 Jasiołka Szebnie
Bramki zdobyli: 35' Wickowski, 45' Majsiak