Sukces Karoliny Polak w V Świętokrzyskim Konkursie Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej w Pacanowie

Dodano: 07.11.2018
A A A
 
Karolina Polak, uczennica klasy VI Szkoły Podstawowej w Warzycach, wyśpiewała I miejsce w V Świętokrzyskim Konkursie Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej w Pacanowie.

Impreza odbyła się w piątek, 26. października w Europejskim Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie. Wzięło w nim udział 27 solistów i 4 zespoły w wieku 9-19 lat z całej Polski. Udział w konkursie miał zachęcić dzieci i młodzież do refleksji nad naszą historią, tradycją i do kultywowania pamięci o wydarzeniach, które zmieniły losy Ojczyzny. Organizatorzy założyli, aby spotkanie muzyczne miało ponadpokoleniowy charakter i przypominało niektóre zapomniane już polskie utwory patriotyczne. Jury w składzie: Beata Oczkowicz, Wojciech Materek i Michał Stachurski oceniało: dobór repertuaru, interpretację a także osobowość artysty. 
Laureaci V Świętokrzyskiego Konkursu Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej wystąpili 30. października 2018 roku o godzinie 18:30 w Filharmonii Świętokrzyskiej podczas Zaduszek Muzycznych.         
   
Gratulujemy laureatce i życzymy kolejnych wspaniałych sukcesów.
 
SP WarzyceCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności