Spotkanie z Mikołajem w Żółkowie

Dodano: 12.12.2017
A A A
Już po raz piąty dzieciaki z Żółkowa spotkały się z Mikołajem we wtorek 5 grudnia w Budynku Rekreacyjno-Sportowym. Na ten szczególny dzień czekają z niecierpliwością i ciekawością kilka miesięcy. Cóż tym razem Mikołaj przyniesie w prezencie? Czy tym razem będzie to wymarzony podarunek ? 

Na Gościa z siwą brodą czekało piętnaścioro dzieciaków w różnym wieku. Od maluszków po uczniów  szkoły podstawowej.   By  czas oczekiwania się nie dłużył  diablik i śnieżynka zabawiały najmłodszych uczestników różnymi tanecznymi  zabawami. Aby Mikołaj zobaczył, że czekamy na Niego - dzieciaki udekorowały choinkę. A były to wykonane wcześniej w świetlicy GOK; papierowe gwiazdy i śnieżynki oraz łańcuchy. Przygotowaliśmy również honorowe miejsce na którym zasiadł Mikołaj. 

W końcu nastąpił najważniejszy moment wieczoru i  kilkanaścioro niecierpliwych osóbek doczekało się prezentu osobiście wręczonego przez Mikołaja, który był bardzo dociekliwy i w rozmowie dopytywał o zachowanie i posłuszeństwo a starsze dzieciaki o szkolne wyniki. Każdy chętny i odważny mógł usiąść Mikołajowi na kolana i zrobić sobie z nim zdjęcie. Na zakończenie  i podziękowanie za wizytę Mikołaj otrzymał   prezent od organizatorów, nie zapomniano również zaprosić Gościa na przyszły rok.


Prezenty  i poczęstunek dla dzieci ufundowali  rodzice. Poczęstunek przygotowała instruktor świetlicy GOK wraz z paniami z KGW W Żółkowie . Do pomocy przy technicznej i organizacyjnej stronie spotkania dołączył również: p. sołtys Z. Czarnecki. Wraz  z dziećmi bawiły się: Natalka i Dominika. Wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania  imprezy serdecznie dziękuję i zapraszam do dalszej współpracy.J.Pawluś

 

ZDJĘCIACookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności