Spotkajmy się w świetlicy

Dodano: 04.09.2015
A A A
Wzorem lat ubiegłych GOK w Jaśle świetlica wiejska w Bierówce z myślą o dzieciach spędzających wakacje w domu, zorganizowała zajęcia pod hasłem ,,Spotkajmy się w świetlicy’’.
Wzorem lat ubiegłych GOK w Jaśle świetlica wiejska w Bierówce z myślą o dzieciach spędzających wakacje w domu, zorganizowała zajęcia pod hasłem ,,Spotkajmy się w świetlicy’’. Spośród warsztatów plastycznych każdy mógł wybrać coś dla siebie. Uczestnicy wykonywali decupage na deseczkach oraz na szkle, koszyczki z papierowej wikliny oraz koszyczki na mydle. Odbyły się też warsztaty bibułkarskie. Poza zajęciami warsztatowymi nie zabrakło też zajęć sportowych takich jak: gra w tenisa stołowego, bilard, piłkarzyki a dla młodszych kręgle i zgadywanki. Razem wybraliśmy się także do leśniczówki, gdzie miło spędziliśmy czas przy ognisku oraz na wspólnej zabawie.
Fotorelacja:
J. Oszajca


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności