Plebiscyt "Nauczyciel na medal"- weź udział w głosowaniu!

Dodano: 23.10.2018
A A A
 
Gazeta Nowiny już po raz drugi zorganizowała akcję „Nauczyciel na medal”.
Jest to konkurs ogólnopolski, który składa się z dwóch etapów: powiatowego i wojewódzkiego.

Pani Jolanta Czyżowicz, nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej w Szkole Podstawowej im. Macieja Rataja w Opaciu, bierze udział w tym wyjątkowym plebiscycie.

Miło nam poinformować, że pani Jola
zajęła Pierwsze Miejsce w powiatowym etapie plebiscytu.
Jest jedyną reprezentantką powiatu jasielskiego, która uzyskała nominację do etapu wojewódzkiego.
 
Głosowanie odbywa się drogą elektroniczną.

ABY ZAGŁOSOWAĆ KLIKNIJ TUTAJ

Etap wojewódzki rozpoczął się 19 października 2018 r. o godz. 12.00 i potrwa do środy 24 października 2018 r. do godz. 20.00.

 
Pani Jola od 25 lat realizuje swoją życiową pasję, jaką jest praca z dziećmi. Kocha swój zawód, a przede wszystkim swoich uczniów. Największą radością jest dla niej ich uśmiech oraz satysfakcja z osiąganych przez nich sukcesów. Sprawia jej to ogromną przyjemność oraz daje siłę i energię do kolejnych wyzwań.
Pani Jola składa najserdeczniejsze podziękowania rodzicom, uczniom, nauczycielom i wszystkim swoim sympatykom, którzy oddali na nią głosy. Jest niezmiernie wdzięczna za docenienie jej pracy z dziećmi, okazany szacunek, serdeczność i sympatię.
Pani Jola będzie reprezentować nasz powiat w kategorii nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej. Prosimy o dalsze głosowanie. Szczegóły można znaleźć na stronie głównej Szkoły Podstawowej im. Macieja Rataja w Opaciu spopacie.szkolnastrona.pl oraz nowiny24.pl.

Konkurs jest prestiżowym wyróżnieniem dla nauczyciela i szkoły. Odbywa się pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Podkarpackiego Władysława Ortyla, Wojewody Podkarpackiego Ewy Leniart, Przewodniczącego Jerzego Cyprysia, Podkarpackiego Kuratora Oświaty Małgorzaty Rauch oraz Anny Schmidt- Rodziewicz Posła  na Sejm RP.

SP w Opaciu


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności