,,Mikołaje – Mikołajki ‘’ w Bierówce

Dodano: 08.12.2016
A A A
W piątek 2 grudnia 2016 r. w świetlicy wiejskiej w  Bierówce odbyły się warsztaty plastyczne pod hasłem ,,Mikołaje – Mikołajki ‘’.

Tym razem dzieci wykonały ozdoby świąteczne z masy solnej , które po pomalowaniu zostały umieszczone w butelkach  plastikowych i dzięki ozdobieniu ich kolorowymi  tasiemkami i gwiazdkami stworzyły ciekawe kompozycje. Oprócz tego uczestnicy wykonali również kartki bożonarodzeniowe.

Dzieci, które brały czynny udział w zajęciach świetlicowych w bieżącym roku zostały zaproszone na spotkanie z Mikołajem, który każde z nich obdarował prezentem. Podczas tego spotkania wszyscy chętnie brali udział w przygotowanych dla nich  zabawach polegających na rozwiązywaniu quizów i zagadek tematycznych .
 
J.Oszajca

ZDJĘCIACookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności