Mikołaj w Żółkowie

Dodano: 13.12.2018
A A A
Już po raz szósty dzieciaki z Żółkowa spotkały się z Mikołajem w środę 5 grudnia w Budynku Rekreacyjno-Sportowym. Na ten szczególny dzień czekają z niecierpliwością i ciekawością kilka miesięcy. Cóż tym razem Mikołaj przyniesie w prezencie? Czy tym razem będzie to wymarzony podarunek? 

Na Gościa z siwą brodą czekało dwadzieścioro dzieciaków w różnym wieku. Od maluszków po uczniów  szkoły podstawowej.   By  czas oczekiwania się nie dłużył  renifer Rudolf wraz z opiekunem świetlicy zabawiały najmłodszych uczestników różnymi tanecznymi  zabawami. Aby Mikołaj zobaczył, że czekamy na Niego - dzieciaki udekorowały choinkę. A były to wykonane wcześniej w świetlicy GOK; papierowe gwiazdy , kolczatki oraz łańcuchy. Przygotowaliśmy również honorowe miejsce na którym zasiadł Mikołaj.  W końcu nastąpił najważniejszy moment wieczoru i  dwadzieścioro niecierpliwych osóbek doczekało się prezentu osobiście wręczonego przez Mikołaja, który był bardzo dociekliwy i w rozmowie dopytywał o zachowanie i posłuszeństwo a starsze dzieciaki o szkolne wyniki.

Każdy chętny i odważny mógł usiąść Mikołajowi na kolana i zrobić sobie z nim zdjęcie. Na zakończenie  i podziękowanie za wizytę Mikołaj otrzymał  laurkę i piernikową choinkę od dzieci, a także  prezent od organizatorów, nie zapomniano również zaprosić Gościa na przyszły rok.

Prezenty  i poczęstunek dla dzieci ufundowali  rodzice. Poczęstunek przygotowała instruktor świetlicy GOK wraz z paniami z KGW W Żółkowie. Do pomocy przy technicznej i organizacyjnej stronie spotkania dołączył również p. sołtys Z. Czarnecki. W roli Rudolfa  z dziećmi bawiła się: Natalia. Wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania  imprezy serdecznie dziękuję i zapraszam do dalszej współpracy.J.Pawluś

ZDJĘCIACookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności