Laureatka Wojewódzkiego i Ogólnopolskiego Konkursu Języka Polskiego

Dodano: 04.07.2017
A A A
 
Konkursy organizowane przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie należą do konkursów najważniejszych i najbardziej prestiżowych. Z dumą informujemy, że Aleksandra Szeląg - uczennica klasy VI w Zespole Szkół w Szebniach - została laureatką Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w Rzeszowie. Również w tym roku szkolnym Ola otrzymała tytuł laureata w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej z Języka Polskiego OLIMPUS, bowiem zajęła V miejsce. Do w/w konkursów uczennica została przygotowana przez polonistkę - Teresę Świszcz.
Gratulujemy Oli sukcesów w obu konkursach i życzymy dalszych osiągnięć.
 
Zespół Szkół w Szebniach
 

ZDJĘCIACookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności