Kiermasz Wielkanocny w Trzcinicy

Dodano: 12.04.2019
A A A
W niedzielę 7 kwietnia 2019r. dzieci należące do Ogniska Misyjnego przy parafii w Trzcinicy wraz z Panią Ireną Gorczycą - instruktorem Świetlicy Gminnego Ośrodka Kultury w Jaśle, zorganizowały „Kiermasz Wielkanocny”.

Na kiermaszu zaprezentowane zostały prace wykonane przez młodych artystów. Były to: palmy wielkanocne, baranki z parafiny, kolorowe pisanki, koszyczki, stroiki itp. Stoisko z pięknymi pracami zostało ustawione przed kościołem, aby każdy mógł z bliska zobaczyć i kupić dla siebie świąteczne ozdoby oraz znaleźć oryginalne prezenty dla rodziny czy znajomych na święta. Mieszkańcy chętnie korzystali z tej możliwości zakupu.

Kupione na kiermaszu kolorowe pisanki na pewno znajdą miejsce w koszyczku wielkanocnym, a stroiki ozdobią niejeden stół w wielu domach naszej miejscowości. Dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony na szlachetny cel. Mieszkańcom tym, którzy zakupili stroiki na Kiermaszu Wielkanocnym serdeczne dziękujemy.

I. Gorczyca

ZDJĘCIACookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności