Karnawał na wesoło

Dodano: 28.02.2017
A A A
 
Karnawał to wyjątkowy czas dla naszych milusińskich. W tym czasie  w Domach Ludowych w  Bierówce i Zimnej Wodzie, dzieci czekają na dzień niezwykły, na bal karnawałowy. I tak w tym roku, w lutym, odbył się taki bal, podczas którego dzieci miały możliwość wspólnie pośpiewać i potańczyć przy zespole muzycznym C’est la vie i uczestniczyć w wielu konkursach, grach sprawnościowych oraz warsztatach plastycznych.

Dla starszych dzieci uczestniczących w świetlicach odbył się konkurs plastyczny pt. „Wiem nie biorę”. W trakcie zabawy można było posilić się słodką przekąską, owocami i wypić gorącą herbatę.

Dodatkową atrakcją imprezy był Dziadek Mróz, który rozdawał upominki i prezenty oraz wesołe maskotki - Tygrysek i Smok przyjaciele z bajki. Mimo zmęczenia i późnej pory wszystkie dzieci wróciły do domów z szerokim uśmiechem na twarzy.


Marta Filip
Jolanta Oszajca

ZDJĘCIACookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności