Karnawał na wesoło 2019

Dodano: 26.02.2019
A A A

Na koniec ferii w dniach 20 i 21 luty 2019 r. w sołectwach Bierówka i Zimna Woda odbyła się wspaniała zabawa dla dzieci pt.: „Karnawał na wesoło”. Milusińscy bawili się w rytmie muzyki karnawałowej. Pląsy przeplatane były wspaniałymi zabawami i konkursami. Nagrody i upominki zwycięzcom konkursów wręczał Dziadek Mróz.

Dla każdego uczestnika przygotowany został słodki poczęstunek, kanapki i owoce ufundowane przez radnego wsi Bierówka i Zimna Woda pana Józefa Dziedzica. Przy rytmach muzyki zespołu muzycznego „C est La VIE” dzieci mogły wyładować nadmiar swojej energii. Po zakończonej zabawie wszyscy uczestnicy wyszli z roześmianą miną. Szkoda, że na następną musimy czekać cały rok.

M.Filip  
J.Oszajca

ZDJĘCIACookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności