IV EDYCJA „Małej Ligi Gimnazjalnej”

Dodano: 08.12.2017
A A A
Czwarty raz gimnazjaliści spotkali się w Szkole Podstawowej im. św. Jana Kantego w Trzcinicy, by wziąć udział w Małej Lidze Gimnazjalnej.

Konkurs, który odbył się 1 grudnia 2017roku, przebiegał w trzech etapach. Uczniowie rozwiązywali zadania z przedmiotów humanistycznych, później sprawdzali wiedzę  z przedmiotów matematyczno-przyrodniczych, rywalizację zakończył test z języków obcych.
 
Po zliczeniu punktów zaprezentowano wyniki:
  • I miejsce  Publiczne Gimnazjum w Warzycach
  • II miejsce Publiczne Gimnazjum w Trzcinicy
  • III miejsce Społeczne Gimnazjum w Opaciu
  • IV miejsce Publiczne Gimnazjum w Osobnicy
  • V miejsce Publiczne Gimnazjum w Szebniach
Zwycięska drużyna zabrała ze sobą statuetkę ufundowaną przez Wójta Gminy Jasło, Pana Stanisława Pankiewicza. Trzeba podkreślić, iż trzeci raz statuetka trafiła w ręce uczniów z Publicznego Gimnazjum w Warzycach.

Dodatkowo, dla wszystkich uczestników przygotowano bardzo atrakcyjne nagrody ufundowane przez Gminę Jasło.

Nagrody gimnazjalistom wręczali Dyrektor Szkoły Podstawowej im. św. Jana Kantego  w Trzcinicy, Pani Dorota Biel oraz Kierownik Referatu Oświaty w Gminie Jasło, Pan Piotr Sikora.

Zwycięskim drużynom oraz wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy.

Za rok o tej samej porze planujemy kolejną edycję konkursu. Będzie to V już edycja MLG – ostatnia, w której będą mogli rywalizować gimnazjaliści. Późniejsze edycje skierujemy do uczniów szkół podstawowych.
 
Składamy serdeczne podziękowania Panu Wójtowi, za wsparcie inicjatywy i objęcie konkursu Honorowym Patronatem, Gminie Jasło za przekazanie środków finansowych na zakup nagród dla młodzieży oraz Radzie Rodziców ze Szkoły Podstawowej w Trzcinicy za przygotowanie poczęstunku dla uczestników.

A. Yükselyalçın,  E. Stopa
Szkoła Podstawowa im. św. Jana Kantego w Trzcinicy


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności