II miejsce chłopców z SP 1 w Osobnicy w Rejonowych Biegach Przełajowych - Krosno 2019 - awans do finału wojewódzkiego

Dodano: 05.04.2019
A A A
Po zdobyciu przez drużynę Szkoły Podstawowej nr 1 w Osobnicy mistrzostwa powiatu w drużynowych biegach przełajowych, przyszedł czas na zmagania rejonowe. W dniu 3 kwietnia 2019 roku na obiektach sportowych MOSiR w Krośnie odbyły się Rejonowe Drużynowe Biegi Przełajowe rocznik 2008 i młodsi. Do zawodów zgłosiło się po dwie drużyny z powiatów: krośnieńskiego, jasielskiego, Krosno gr., strzyżowskiego i dodatkowo zwycięzcy biegów powiatowych, w których ich drużyna nie awansowała. W sumie wystartowało około 50 zawodników.  Po wyczerpującym biegu nasi chłopcy zajęli wysokie II miejsce i uzyskali awans do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 24. kwietnia 2019 roku. Awans do finału uzyskują po dwie drużyny z biegów rejonowych.  Jesteśmy wśród 12 najlepszych drużyn w województwie.
Wyniki:
1 miejsce SP 8 Krosno
2 miejsce SP 1 Osobnica
3 Miejsce SP Lubatowa
4 miejsce SP 2 Strzyżów
5 miejsce SP 14 Krosno
6 miejsce SP Krościenko Wyżne
7 miejsce Krosno Grodzisko
Skład drużyny: Oskar Pyznar, Kacper Krowicki, Filip Dyl, Filip Burda, Oliwier Famurat, Jakub Litwa.
Drużynę do zawodów przygotował Grzegorz Łącki.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

ZDJĘCIACookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności