Idą święta – czas stroić choinkę

Dodano: 18.12.2015
A A A
 
Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas opleciony zwyczajami, tradycjami  i wierzeniami. Nieodzownym elementem świątecznego nastroju jest pięknie przystrojona choinka. Aby skrócić dzieciom ten czas oczekiwania  Gminny Ośrodek Kultury w Jaśle,  świetlice w Szebniach i Bierówce zorganizowały warsztaty bożonarodzeniowe pod hasłem: „Idą święta -   czas stroić choinkę”. Uczestnicy zajęć wykonywali choinki z papierowej wikliny, a następnie ozdabiali je według własnego pomysłu. Przy użyciu koralików, cekinów, wstążek i piórek dzieci wyczarowały
istne cuda, a własnoręczne przygotowanie choinek sprawiło im dużo radości.
 
Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia
Życzymy
Wielu głębokich i radosnych przeżyć,
Wewnętrznego spokoju, wytrwałości
Oraz
Błogosławieństwa Bożego w Nowym 2016 Roku.


D. Slezak
J. Oszajca

ZDJĘCIACookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności