Ferie w świetlicy w Szebniach

Dodano: 27.02.2019
A A A
Tegoroczne zajęcia feryjne  już za nami. W świetlicy w Szebniach czas ten upłynął nam twórczo i na dobrej zabawie. Dzieci chętnie wzięły udział w warsztatach plastycznych, które umożliwiły im poznanie nowych technik oraz wykorzystanie w swoich pracach przedmiotów codziennego użytku lub przeznaczonych do recyklingu. Do dyspozycji uczestnicy mieli materiały do decupage, wycinanki, kolorowe piórka oraz materiały pasmanteryjne.

Najbardziej jednak spodobał się wszystkim „Dzień włoski”, podczas którego dzieci wykonały maski karnawałowe, dowiedziały się również wielu ciekawostek z życia Włochów.  Podczas tego spotkania nauczyły się zwrotów grzecznościowych oraz liczyć do dziesięciu, a wszystko to za sprawą naszego gościa, którym była wieloletnia mieszkanka tego pięknego kraju. Oprócz zajęć plastycznych nie zabrakło także potraw kuchni włoskiej takich jak pizza, deser tiramisu, słodkie palmiery i inne pyszne przekąski.

Wszystkim uczestnikom dziękuję za udział w zajęciach i zapraszam na podobne w najbliższym czasie.

D. Slezak

ZDJĘCIACookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności