Co siedzi w głowie Pani Kredzi

Dodano: 24.06.2019
A A A
W dniu 10 czerwca 2019 r. w świetlicy w Trzcinicy odbyły się warsztaty plastyczne pod nazwą "Co siedzi w głowie Pani Kredzi"dla dzieci szkolnych. Spotkanie rozpoczęło się odgadywaniem zagadek przez dzieci. Za udzielenie prawidłowej odpowiedzi na zagadkę dzieci otrzymywały słodki upominek. Następnie uczestnicy warsztatów zapoznali się z tematem i sposobem wykonania swojej pracy. Wykorzystując białe kartki papieru i kolorowe kredki dzieci miały namalować to, "co siedzi w głowie Pani Kredzi." Powstały piękne, kolorowe, wyczarowane, pomysłowe prace przedstawiające góry, samochody, kościoły, domy, kwiaty,  itp.

W tym dniu nie zabrakło również zabaw świetlicowych, w których brały udział wszystkie dzieci. Spotkanie przy zabawie z kolorowymi kredkami oraz w zabawach integracyjnych przyniosło wszystkim wiele radości. Na zakończenie spotkania każde dziecko otrzymało słodki upominek. Uczestnikami warsztatów były dzieci z klasy II Szkoły Podstawowej w Trzcinicy, które wraz z wychowawczynią odwiedziły świetlicę. Słodki upominek (czekoladowe cukierki ) otrzymaliśmy od sponsora.

Organizatorem warsztatów była Świetlica w Trzcinicy Gminnego Ośrodka Kultury w Jaśle.

I. Gorczyca

ZDJĘCIACookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności