Biblioteczne warsztaty zdrowia i urody

Dodano: 15.02.2019
A A A
Tym razem czytelnia GBP w Jaśle z/s w Szebniach zamieniła się w salon piękności, w którym odbyły się nietypowe warsztaty dbania o swoje zdrowie, kondycję fizyczną i urodę. 

8 lutego br. czytelniczki i przedstawicielki Kół Gospodyń Wiejskich poszerzyły swoją wiedzę na temat pielęgnacji i potrzebach skóry. Warsztaty upiększające poprowadziły przedstawicielki marki kosmetyków Oriflame. Każda z Pań mogła wykonać badanie twarzy, otrzymała poradę pielęgnacyjną, a co niektóre na własnej skórze przetestowały kremy, odżywki i pomadki.

Były również rozmowy i konsultacje dotyczące zdrowego stylu życia, mały kurs makijażu, porady kosmetyczne oraz badanie specjalistycznym urządzeniem, które bada stan skóry. Dzięki takiemu badaniu każda uczestniczka mogła dobrać odpowiednią dla siebie pielęgnację. 

Serdecznie dziękujemy za atrakcyjne i bezpłatne warsztaty Redakcji mojaWieś.pl, jej partnerowi marce Oriflame za porady pielęgnacyjne.

GBP w Jaśle z/s w Szebniach

ZDJĘCIACookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności