Szkoła marzeń

Dodano: 22.06.2015
A A A
Gminna Biblioteka Publiczna w Jaśle z/s w Szebniach zgłosiła do konkursu SZKOŁA MARZEŃ siedem prac plastycznych z FGBP w Osobnicy oraz jeden utwór literacki. Do etapu ogólnopolskiego z gminy Jasło zakwalifikowała się Milena Gajda z Zimnej Wody utworem literackim pt: Trudne pytania.

W Przedszkolu Miejskim nr 6 im. Pluszowego Misia w Jaśle  22 czerwca 2015 roku odbył się okręgowy finał konkursu SZKOŁA MARZEŃ, zorganizowanego przez Parlamentarny Zespół ds. Dzieci i Młodzieży. Konkurs składał się z dwóch części – okręgowej, organizowanej w biurach parlamentarnych oraz ogólnopolskiej. W organizację konkursu włączyło się 90 parlamentarzystów i  55 senatorów.

W konkursie wzięło udział ponad 7500 uczestników, spośród których parlamentarzyści do etapu ogólnopolskiego zakwalifikowali 662 prace. Wszyscy autorzy prac wybranych do etapu ogólnopolskiego wzięli udział w uroczystym finale konkursu.Gminna Biblioteka Publiczna w Jaśle z/s w Szebniach zgłosiła do konkursu siedem prac plastycznych z FGBP w Osobnicy oraz jeden utwór literacki. Do etapu ogólnopolskiego z gminy Jasło zakwalifikowała się Milena Gajda z Zimnej Wody utworem literackim pt: Trudne pytania.Podczas uroczystej gali uczestnicy ogólnopolskiego etapu z powiatu jasielskiego z rąk Pani Alicji Zając-senator RP otrzymali dyplomy i nagrody. Dyplom z podziękowaniem  otrzymała również GBP w Jaśle z/s w Szebniach.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

GBP w Jaśle z/s w SzebniachCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności