Świętujemy razem Dzień Matki i Ojca

Dodano: 08.06.2015
A A A
25 maja Gminny Ośrodek Kultury w Brzyściu zorganizował w świetlicy w Gorajowicach warsztaty dla dzieci pt. „Świętujemy razem dzień Matki i Ojca„.

    
25 maja Gminny Ośrodek Kultury w Brzyściu zorganizował w świetlicy w Gorajowicach warsztaty dla dzieci  pt. „Świętujemy razem dzień Matki i Ojca„.W warsztatach wzięły udział dzieci w różnym wieku ze świetlic  z Gorajowic, Jareniówki i Kowalów.Jak wiadomo Mama i tata są najważniejsi dla każdego dziecka z tej okazji by podziękować swoim rodzicom za ich miłość, dzieci wykonały bardzo ciekawe i oryginalne upominki do których każdy włożył dużo pracy i serca.
Z pewnością każdemu z rodziców spodobał się prezent od swojej pociechy.


J. Kosiba


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności