VIII Grand Prix 2014 Gminy Jasło w Tenisie Stołowym dobiegł końca

Dodano: 25.02.2014
A A A
W sobotę, 22 lutego, po rozegraniu turnieju w Zespole Szkół Trzcinicy odbyło się uroczyste podsumowanie VIII Grand Prix 2014 Gminy Jasło w Tenisie Stołowym.Już po raz ósmy młodzież i dorośli wzięli udział w trzech turniejach z cyklu Grand Prix Gminy Jasło w Tenisie Stołowym.  W tym roku rozgrywki odbyły się w Warzycach, Osobnicy i ostatni podsumowujący w Trzcinicy.


 
Turniej ma na celu upowszechnianie gry w tenisa stołowego wśród dzieci, młodzieży a także dorosłych,  stworzenie warunków czynnego wypoczynku i współzawodnictwa sportowego oraz propagowanie zdrowego stylu życia.
W turnieju wzięło udział łącznie 316 zawodników w 8 kategoriach wiekowych. W końcowej punktacji  sklasyfikowano 164 zawodników. Turniej cieszy się wielkim zainteresowaniem o czym świadczy liczba uczestników.


W sobotę 22 lutego po rozegraniu turnieju w  Zespole Szkół Trzcinicy  odbyło się uroczyste podsumowanie VIII Grand Prix 2014 Gminy Jasło w Tenisie Stołowym. Puchary za miejsca od 1 - 3, dyplomy oraz nagrody rzeczowe za miejsca od  1 do 8 w klasyfikacji końcowej wręczali – Janusz Pawlik – Skarbnik Gminy Jasło, Paweł Pliszyło Kierownik SKOK im. F. Stefczyka Oddział w Jaśle oraz Dorota Biel – Dyrektor Zespołu Szkół w Trzcinicy.


Wyniki końcowe pobierz

Najlepsi zawodnicy w klasyfikacji końcowej, którzy zajęli miejsca na podium w poszczególnych kategoriach:
 • Kategoria – szkoły podstawowe – dziewczęta

1.    Karczmarczyk Klaudia - Wola Rzędzińska
2.    Zajchowska Kamila - Szebnie
3.    Biedroń Izabela – Warzyce • Kategoria – szkoły podstawowe – chłopcy

1.    Błasik Mateusz – Warzyce
2.    Niemiec Robert - Osobnica
3.    Wojdyła Karol – Kołaczyce
 • Kategoria – szkoły gimnazjalne – dziewczęta

1. Jasiczek Gabriela – Szerzyny
2. Frużyńska Gabriela – Jaszczew
3. Froń Klaudia – Wielopole Skrzyńskie • Kategoria – szkoły gimnazjalne – chłopcy

1. Kołodziej Jakub - Warzyce
2. Stasiowski Janusz - Sowina
3. Wickowski Konrad - Osobnica • Kategoria – szkoły ponadgimnazjalne – dziewczęta

1. Godek Aneta – ZS Ropczyce
2. Ozga Agata – ZS Ropczyce
3. Bachta Marzena – ZS nr 2 Krosno

 • Kategoria – szkoły ponadgimnazjalne – chłopcy

1. Zawiślak Aleksander – ZS Trzciana
2. Preisner Jakub – I LO Jasło
3. Mucha Grzegorz – LO Ropczyce

 • Kategoria – seniorki

1. Żygłowicz Agnieszka - Kołaczyce
2. Biedroń Marzena - Warzyce
3. Lewek Iwona – Sieklówka

 • Kategoria – seniorzy

1. Piekarczyk Adam - Trzcinica
2. Wszołek Ryszard – Góra Ropczycka
3. Kazalski Bartosz - Moderówka

Dodatkowo prowadzona była klasyfikacja zespołowa szkół, gdzie brane były pod uwagę końcowe wyniki trzech najlepszych zawodników z jednej szkoły. W poszczególnych kategoriach I miejsca nagrodzone dyplomem i pucharem dla szkoły wywalczyli:

 • Szkoły podstawowe – dziewczęta
1.Szkoła Podstawowa w Szebniach
(Zajchowska Kamila, Krychta Agata, Potyrała Paulina) • Szkoły podstawowe – chłopcy
1.Szkoła Podstawowa nr  1 w Osobnicy
(Niemiec Robert, Szurek Rafał, Ryznar Patryk) • Szkoły gimnazjalne – dziewczęta
1. Gimnazjum w Szebniach
(Dereś Sara, Dereś Weronika, Zajchowska Natalia) • Szkoły gimnazjalne – chłopcy
1. Gimnazjum w Warzycach
(Kołodziej Jakub, Mika Bartosz, Owsiak Piotr)
Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności