Kartka świąteczna

Dodano: 19.12.2013
A A A
13 grudnia 2013r. w świetlicy wiejskiej w Bierówce odbyły się warsztaty plastyczne pod hasłem „Kartka świąteczna”.

13 grudnia 2013r. w świetlicy wiejskiej w Bierówce odbyły się warsztaty plastyczne pod hasłem „Kartka świąteczna”.Uczestnicy zajęć wykorzystując kolorowy papier , brokat a także kredki i flamastry wykonali piękne kolorowe kartki świąteczne.W warsztatach wzięły udział dzieci ze szkoły podstawowej oraz gimnazjum.Organizatorem warsztatów był Gminny Ośrodek Kultury w Jaśle z/s w Trzcinicy – świetlica wiejska w Bierówce.

                                                                                       Jolanta Oszajca  Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności