Sołtys Roku Województwa Podkarpackiego – Edycja 2013

Dodano: 03.07.2013
A A A
Samorząd Województwa Podkarpackiego w porozumieniu ze Stowarzyszeniem Sołtysów Województwa Podkarpackiego podjął decyzję o organizacji konkursu pod nazwą: „Sołtys Roku Województwa Podkarpackiego – Edycja 2013”.
Wzorem lat ubiegłych, Samorząd Województwa Podkarpackiego w porozumieniu ze Stowarzyszeniem Sołtysów Województwa Podkarpackiego podjął decyzję o organizacji konkursu pod nazwą: „Sołtys Roku Województwa Podkarpackiego – Edycja 2013”.

Ma on na celu promowanie najbardziej aktywnych sołtysów – lokalnych liderów, pracujących na rzecz społeczności lokalnej w Województwie Podkarpackim, w dwojakiej roli – jako przedstawiciele władzy oraz reprezentanci najmniejszej jednostki jaką jest sołectwo.

Zgłoszenia proszę nadsyłać do dnia 27 września br. na adres: Sekretariat Regionalny Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich, Departament Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich, Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, al. Ł. Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów z dopiskiem „Sołtys Roku – Edycja 2013”.Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności