VII GRAND PRIX 2013 GMINY JASŁO W TENISIE STOŁOWYM

Dodano: 28.02.2013
A A A
Dobiegły końca turnieje z cyklu Grand Prix Gminy Jasło w Tenisie Stołowym. W tym roku już po raz siódmy młodzież i dorośli wzięli udział w trzech turniejach, które odbyły się w Osobnicy, Trzcinicy i ostatni, podsumowujący w Szebniach.

Dobiegły końca  turnieje z cyklu Grand Prix Gminy Jasło w Tenisie Stołowym. W tym roku już po raz siódmy młodzież i dorośli wzięli udział w trzech turniejach, które odbyły się w Osobnicy, Trzcinicy i ostatni, podsumowujący w Szebniach.


Rozgrywki cieszyły się, jak co roku, wielkim zainteresowaniem a udział wzięli zawodnicy nie tylko z terenu gminy Jasło ale i z innych, odległych miejscowości takich jak Wola Rzędzińska, Wielopole Skrzyńskie  czy Lipinki.


We wszystkich turniejach wzięło udział 360 uczestników w 8 kategoriach wiekowych. Łącznie w końcowej punktacji sklasyfikowano 186 zawodników. Zacięta rywalizacja trwała do ostatniego turnieju.W sobotę 23 lutego br. po rozegraniu turnieju w Szebniach odbyło się uroczyste podsumowanie VII Grand Prix 2013 Gminy Jasło w Tenisie Stołowym. Puchary za miejsca od 1 - 3, dyplomy oraz nagrody rzeczowe za miejsca od  1 do 8 w klasyfikacji końcowej wręczali - Stanisław Pankiewicz – Wójt Gminy Jasło oraz Paweł Rozmus – dyrektor Zespołu Szkół w Szebniach.Najlepsi zawodnicy w klasyfikacji końcowej, którzy zajęli miejsca na podium w poszczególnych kategoriach:

 •   Kategoria – szkoły podstawowe – dziewczęta

1.    Karczmarczyk Aneta - Wola Rzędzińska
2.    Karczmarczyk Klaudia - Wola Rzędzińska
3.    Froń Klaudia – Nawsie •   Kategoria – szkoły podstawowe – chłopcy

1.    Majewski Miłosz – Osobnica
2.    Błasik Mateusz – Warzyce
3.    Wojdyła Karol - Kołaczyce •   Kategoria – szkoły gimnazjalne – dziewczęta

1. Jasiczek Gabriela – Szerzyny
2. Bachta Marzena – Szebnie
3. Śliwa Barbara - Warzyce •   Kategoria – szkoły gimnazjalne – chłopcy

1. Kołodziej Jakub - Warzyce
2. Praisner Jakub – Jasło
3. Czajka Kamil - Warzyce •   Kategoria – szkoły ponadgimnazjalne – dziewczęta

1. Ozga Agata – ZS Ropczyce
2. Niedziałek – ZS Ropczyce
3. Kujda Karolina – ZS Ropczyce

 •   Kategoria – szkoły ponadgimnazjalne – chłopcy

1. Zawiślak Aleksander – ZS Trzciana
2. Hyziak Konrad – ZS Jedlicze
3. Michalski Tomasz – ZS nr 3 Jasło

 •   Kategoria – seniorki

1. Paczosa Amanda – Jedlicze
2. Brągiel Marzena – Osobnica
3. Lewek Iwona – Sieklówka

 •   Kategoria – seniorzy

1. Bara Dariusz – Osobnica
2. Kosiba Konrad – Osobnica
3. Kozik Mirosław - Jasło

Dodatkowo prowadzona była klasyfikacja zespołowa szkół, gdzie brane były pod uwagę końcowe wyniki trzech najlepszych zawodników z jednej szkoły. W poszczególnych kategoriach I miejsca nagrodzone dyplomem i pucharem dla szkoły wywalczyli:

 •  Szkoły podstawowe – dziewczęta
1.Szkoła Podstawowa w Woli Rzędzińskiej
(Kaczmarczyk Aneta, Kaczmarczyk Klaudia, Czarnik Wiktoria) •  Szkoły podstawowe – chłopcy
1.Szkoła Podstawowa nr  1 w Osobnicy
(Majewski Miłosz, Niemiec Robert, Szurek Rafał) •  Szkoły gimnazjalne – dziewczęta
1. Gimnazjum w Szebniach
(Bachta Marzena, Dereś Sara, Zajchowska Natalia)

 •  Szkoły gimnazjalne – chłopcy
1. Gimnazjum w Warzycach
(Kołodziej Jakub, Czajka Kamil, Mika Bartosz)

Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności