Indywidualny Turniej w Tenisa Stołowego

Dodano: 27.02.2013
A A A
We wtorek, 19 lutego 2013 r. został rozegrany Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego. Miejscem rozgrywek była świetlica w Niepli.

We wtorek, 19 lutego  2013 r. został rozegrany Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego. Miejscem rozgrywek była świetlica w Niepli.Do turnieju zgłosiło się 12 uczestników w wieku szkolnym.Rozgrywki przebiegały w zdrowej, sportowej atmosferze na wysokim poziomie technicznym, do którego niewątpliwie przyczyniło się bardzo dobre przygotowanie uczestników. Podczas zawodów można było zaobserwować duże zaangażowanie zawodników - co bardzo cieszyło organizatorów - oraz prezentowaną przez nich postawę fair-play. Wszyscy uczestnicy turnieju zostali nagrodzeni drobnymi upominkami oraz słodyczami.Dziękuję wszystkim zawodnikom za uczestnictwo w turnieju.

G. KiszkaCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności