Walentynkowy zawrót głowy

Dodano: 27.02.2013
A A A
W trzeci dzień ferii (13.II.2013r) zajęcia odbyły się w świetlicy w Opaciu, podczas których przeprowadzone zostały walentynkowe warsztaty dla małych i dużych ze świetlic z Trzcinicy, Opacia i Jareniówki.

W trzeci dzień ferii (13.II.2013r) zajęcia odbyły się w świetlicy w Opaciu,  podczas których przeprowadzone zostały walentynkowe warsztaty dla małych i dużych ze świetlic z Trzcinicy, Opacia i Jareniówki.Uczestnicy wykonywali upominki walentynkowe w formie piernikowych serc, które ozdabiali lukrem i kolorowymi cukierkami według własnych pomysłów.Ponadto dzieci brały udział w zabawach integracyjnych (elektryczna chusteczka, parząca piłka, wyprawa w podróż, alarm, dogonić sąsiada ), przy których nie zabrakło śmiechu aż do łez. Po zakończonych grach dla relaksu i chwili na ochłonięcie został przeprowadzony quiz walentynkowy w którym każdy został nagrodzony lizakami.Na zakończenie warsztatów odbył się mały poczęstunek w postaci „pizzerinek” przygotowanych przez uczestników zajęć pod nadzorem opiekunów.

Lizaki ufundował zakład cukierniczy „ASTRA” w Krajowicach. Bardzo serdecznie dziękujemy sponsorowi za okazaną pomoc.

Dorota MerkwaCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności