Link do przyszłości czyli spotkanie z dziennikarzem RMF w Trzcinicy

Dodano: 27.02.2013
A A A
Spotkanie z młodym profesjonalistą - to wydarzenie, które odbędzie się 1 marca 2012r. o godz. 10.00 w Zespole Szkół w Trzcinicy, w ramach projektu „Link do przyszłości”.

Spotkanie z młodym profesjonalistą - to wydarzenie, które odbędzie się  1 marca 2012r. o godz. 10.00  w Zespole Szkół w Trzcinicy, w ramach projektu „Link do przyszłości”.

Spotkanie zorganizowane zostało przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Jaśle z/s w Szebniach  i Filię GBP w Trzcinicy, a wezmą  w nim udział gimnazjaliści z Zespołu Szkół w Trzcinicy. Gościem specjalnym będzie Łukasz Pieter - dziennikarz muzyczny radia RMF w Krakowie.

Celem projektu „Link do przyszłości. Młodzi. Internet. Kariera” jest wspieranie młodych ludzi z małych miejscowości w planowaniu ich przyszłości zawodowej w sposób szeroki i nieszablonowy, uwzględniając rozwój społeczeństwa informacyjnego i gospodarki opartej na wiedzy. Projekt jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego ze środków Microsoft, w ramach inicjatywy „YouthSpark” oraz  Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.  


                                                                                                                                                  W projekcie przewidziano ponadto przygotowanie i rozpowszechnienie materiałów promocyjnych i edukacyjnych podkreślających rolę nowych technologii w życiu zawodowym, webinaria i chaty z młodymi, aktywnymi i charyzmatycznymi przedstawicielami zawodów, których przykład może zainspirować młodych ludzi oraz lokalne konkursy, w ramach których młodzież będzie szukała osób zajmujących się inspirującymi profesjami w ich lokalnych społecznościach i organizowała z nimi spotkania.

Agnieszka JeleńCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności