Ferie ze Strażą Graniczną

Dodano: 25.02.2013
A A A
W dniu 15.02.2013r. na świetlicy w Łaskach dzieci i młodzież ze świetlic: Łask, Żółkowa, Wolicy i Niegłowic uczestniczyły w spotkaniu z funkcjonariuszami Straży Granicznej.

W dniu 15.02.2013r. na świetlicy w Łaskach dzieci i młodzież ze świetlic: Łask, Żółkowa, Wolicy i  Niegłowic uczestniczyły w spotkaniu z funkcjonariuszami Straży Granicznej.
Funkcjonariusze zapoznali uczestników spotkania  ze swoją służbą oraz przedstawili jakie zadania wykonuje Straż Graniczna. Później zaprezentowali praktycznie cały sprzęt używany w służbie. Dużym zainteresowaniem cieszyły się kajdanki, kamera termowizyjna, gogle noktowizyjne oraz pies labrador o imieniu „Dino”, który wykorzystywany jest do poszukiwania narkotyków i środków odurzających.


Spotkanie zakończyło się przejażdżką samochodem Straży Granicznej.


Po smacznym posiłku dzieci i młodzież uczestniczyła w  różnych grach i zabawach oraz  wykonały piękne rysunki i kompozycje.Organizator zimowiska GOK w Jaśle bardzo dziękuje Panu Komendantowi Placówki Straży Granicznej w Sanoku za przybycie funkcjonariuszy i pokaz sprzętu.

E. Stachura


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności