"Wiosna... ach to Ty" - Jak zatrzymać wiosnę

Dodano: 23.05.2019
A A A

Wiosna  to dla wielu z nas najpiękniejsza pora roku. Przyroda budzi się do życia, piękna soczysta zieleń cieszy oko, kwitnące kwiaty w swej urodzie cieszą serce. Cóż…co ładne szybko przemija. Kwiaty przekwitają, zieleń traci swą soczystość. Jak to zatrzymać? Bardzo prosto. Wystarczy krepina, bibuła, klej, suche gałązki i zwinne palce! 13,14 i 15 maja odbyły się w świetlicy GOK w Żółkowie warsztaty plastyczne pn.: ,,Wiosna, ach to Ty’’- Jak zatrzymać wiosnę’’. Uczestnicy zajęć świetlicowych wykonywali podczas tych warsztatów  gałązki bzu i jabłoni. Przedłużyli tym samym wiosenny czas, a bibułkowe kwiaty na gałązkach będą jeszcze długo, długo cieszyć oko i przypominać o tej pięknej porze roku.

J.Pawluś

ZDJĘCIACookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności