Ważna informacja dot. fotowoltaiki, kolektorów słonecznych i pomp ciepła

Dodano: 29.12.2016
A A A
 
Przypominamy, że zgodnie z Regulaminem uczestnictwa ostatecznych odbiorców w Projekcie pn. „Montaż mikroinstalacji odnawialnych źródeł energii na terenie Gminy Jasło” oraz zapisami w Deklaracji Przystąpienia do Projektu upływa  termin wpłat na przeprowadzenie wstępnej weryfikacji technicznej.

Wszystkie deklaracje dla których weryfikacja zostanie opłacona do 31.12.2016 r. będą poddane ocenie i ujęte na liście, nawet jeśli weryfikacja techniczna przesunie się na miesiąc styczeń 2017 r. Natomiast brak wpłaty do końca 2016 roku oznacza wykreślenie z listy.  

W dalszym ciągu brak jest wpłat za ponad 200 instalacji.


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności