Informacja o workach do segregacji odpadów komunalnych

Dodano: 11.01.2017
A A A
Worki będą dostarczane mieszkańcom gminy Jasło, którzy segregują odpady, w terminach zbiórki odpadów segregowanych.
Zgodnie z informacją firmy świadczacej usługi odbioru i transportu odpadów komunalnych - worki będą dostarczane mieszkańcom gminy Jasło w terminach zbiórki odpadów segregowanych. Mieszkańcy, którzy segregują odpady otrzymają taką ilość worków jaką wystawią do odbioru przed swoją posesją w dniu zbiórki odpadów (worek za worek) oraz dodatkowo otrzymają 2 szt. czarnych worków do każdego przekazanego zestawu.

Informacji udziela P.H.U. EKOMAX Jerzy Kotulak  tel.kontaktowy 609 903 310.
 
pobierz  treść

 


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności