Dodano: 13.06.2014
Istnieje jeszcze możliwość zgłoszenia uczestnictwa w Projekcie pn. „Instalacja systemów energii odnawialnej na budynkach użyteczności publicznej oraz domach prywatnych na terenie gmin należących do Związku Gmin Dorzecza Wisłoki”.

Istnieje jeszcze możliwość zgłoszenia uczestnictwa w Projekcie pn. „Instalacja systemów energii odnawialnej na budynkach użyteczności publicznej oraz domach prywatnych na terenie gmin należących do Związku Gmin Dorzecza Wisłoki”.  Zgłoszenia uczestnictwa w Projekcie polega na wypełnieniu Wniosku (zamieszczonego poniżej) i złożenie w Urzędzie Gminy pok.208.  Szczegółowe informacje o Projekcie znajdują się na stronie internetowej Związku Gmin Dorzecza Wisłoki www.wisloka.pl/solary.

pobierz treść wniosku