Dzień Babci i Dziadka w świetlicy w Gorajowicach

Dodano: 24.01.2012
A A A
W świetlicy w Gorajowicach 20.01.2012 r. dzieci przygotowały uroczystość z okazji dnia babci i dziadka.W świetlicy w Gorajowicach 20.01.2012 r. dzieci przygotowały uroczystość z okazji dnia babci i dziadka.Dzieci zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie i wokalne oraz przedstawiono krótką inscenizację. Na koniec uroczystości wszystkie dzieci rozdały zaproszonym babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane prace ( bukieciki kwiatów oraz laurki wykonane na warsztatach). Po uroczystości został podany słodki poczęstunek.

Zaproszeni goście byli bardzo wzruszeni i szczęśliwi. Podziękowali swoim wnuczętom za mile spędzony czas.


Kosiba JoannaCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności