„Dobroć serca jest tym, czym ciepło słońca, ono daje życie”

Dodano: 28.12.2011
A A A
W grudniu bieżącego roku szkolnego w Zespole Szkół w Osobnicy została zorganizowana akcja „Świąteczna paczka”. Ideą akcji była pomoc dla najbardziej potrzebujących i przygotowanie dla nich paczek żywnościowych wraz z życzeniami.
 

W grudniu bieżącego roku szkolnego z inicjatywy  pani dyrektor Lidii Dubiel została zorganizowana akcja  „Świąteczna paczka”. Ideą naszej akcji była pomoc dla najbardziej potrzebujących i przygotowanie dla nich paczek żywnościowych wraz z życzeniami. 
Uczniowie oraz pracownicy naszej szkoły bardzo chętnie włączyli się  w akcję. Jednorazową pomoc ofiarowało ponad 50 osób. Podjęte działania wolontaryjne  wskazują na duże zaangażowanie naszej młodzieży. Łącznie udało się nam pomóc 17 rodzinom, mamy nadzieję że sprawiliśmy im tym przyjemność i radość. 
W związku z tym nadal będziemy kontynuować akcję pomocy na terenie naszej szkoły, myślimy to czynić z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Wielkanocnych. Składamy głębokie wyrazy podziękowania dla wszystkich uczestników akcji, dla nauczycieli, pracowników obsługi i administracji, ale przede wszystkim dla uczniów i ich rodziców.

E. Więcek
Z.S. w Osobnicy
 


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności