Moja miejscowość w Internecie - pożyteczne ferie w bibliotece

Dodano: 28.12.2011
A A A
Koło Gospodyń Wiejskich we współpracy z Gminną Biblioteką Publiczną w Jaśle z/s w Szebniach zorganizują zajęcia edukacyjne pod hasłem „Moja miejscowość w Internecie”

Projekt Fundacji Wspomagania Wsi pt. „Pożyteczne ferie 2012” po raz kolejny będzie realizowany na rzecz dzieci i młodzieży z Szebni. Koło Gospodyń Wiejskich we współpracy z Gminną Biblioteką Publiczną w Jaśle z/s w Szebniach zorganizują zajęcia edukacyjne dla uczestników. Hasłem tegorocznego konkursu jest „Moja miejscowość w Internecie” a zadaniem uczestników będzie opracowanie informacji o swojej miejscowości i zamieszczenie jej w jednej z zakładek tematycznych w Atlasie Wsi prowadzonym przez FWW. Oprócz gromadzenia, opracowywania i promowania miejscowości będą również prowadzone warsztaty teatralne, taneczne, malarskie i rękodzieła artystycznego.
Na uczestników projektu czekają liczne konkursy z nagrodami, spotkania z ciekawą książką i mnóstwo łakoci.

Zapisy do 20 stycznia 2012 roku. Ilość miejsc ograniczona!
Więcej szczegółów  w bibliotece!

GBP w Jaśle z/s w Szebniach
Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności