Przedświąteczne zajęcia

Dodano: 21.12.2011
A A A
Niezwykły czas świąt Bożego Narodzenia czyni je najpiękniejszymi w roku. Z tej okazji na przedświątecznych zajęciach w bibliotece i świetlicy w Osobnicy gromadzą się chętni, którzy własnoręcznie chcą wykonać niepowtarzalne ozdoby i dekoracje.


Najważniejszą rolę w wystroju wnętrza świątecznego domu, pełnią niewątpliwie dodatki. Odpowiednio dobrane świadczą o naszym guście, ale również przyciągają wzrok gości. Szczególną radość sprawiają  nam dekoracje zrobione samodzielnie, według własnego pomysłu i dlatego są wyjątkowe oraz mają znaczenie sentymentalne.Niezwykły czas świąt Bożego Narodzenia czyni je najpiękniejszymi w roku. Z tej okazji na przedświątecznych zajęciach w bibliotece i świetlicy w Osobnicy gromadzą się chętni, którzy własnoręcznie chcą wykonać niepowtarzalne ozdoby i dekoracje.


W tym roku zajęcia z rękodzieła rozpoczęły się 18 listopada i co tydzień w każdy piątek spotykają się na nich wszyscy, którzy chcą wziąć udział w zajęciach plastycznych, grach i zabawach integracyjnych oraz włączyć się do akcji Cała Polska czyta dzieciom, której celem jest propagowanie codziennego czytania dzieciom jako skuteczną metodę wspomagania ich wszechstronnego rozwoju.

Tradycyjne ozdoby świąteczne nigdy nie wychodzą z mody, zawsze będą atrakcyjne a ozdobione nimi wnętrza domów będą wyglądać świątecznie i zjawiskowo.

Filia GBP w Osobnicy
Świetlica w OsobnicyCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności