Pomaganie jest przyjemne!

Dodano: 14.12.2011
A A A
Wszystkie Kolory Świata to światowy projekt edukacyjny UNICEF, którego celem jest zebranie funduszy na szczepienia dzieci w Sierra Leone. Gminna Biblioteka Publiczna w Jaśle z/s w Szebniach wraz z filiami w Osobnicy, Trzcinicy i Warzycach przyłączyła się do pierwszej edycji tego projektu.


        Wszystkie Kolory Świata to światowy projekt edukacyjny UNICEF, którego celem jest zebranie funduszy na szczepienia dzieci w Sierra Leone. Gminna Biblioteka Publiczna w Jaśle z/s w Szebniach wraz z filiami w Osobnicy, Trzcinicy i Warzycach  przyłączyła się do pierwszej edycji  tego projektu.

        W ramach akcji dzieci w bibliotekach będą przygotowywały charytatywne szmaciane laleczki UNICEF, które mogą uratować życie najbardziej potrzebującym dzieciom na świecie. Uczestnicy projektu sami wybiorą dla zrobionej przez siebie laleczki kraj pochodzenia, kolor skóry, strój, a także imię i wiek, które umieszczą w specjalnym „akcie urodzenia”. Laleczki zostaną zlicytowane a zebrane w ramach akcji pieniądze pomogą w szczepieniu dzieci w Sierra Leone przeciwko najważniejszym chorobom wieku dziecięcego.
W Polsce kampanię wspiera Ambasador Dobrej Woli UNICEF Majka Jeżowska.
 
Dzieci, które chciałyby wziąć udział w akcji  i zaprojektować swoją laleczkę zapraszamy do bibliotek  gminy Jasło!Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności