Klub Seniora w Wolicy

Dodano: 08.12.2011
A A A
W ostatnią niedzielę listopada w Domu Ludowym w Wolicy odbyło się spotkanie dla mieszkańców wsi Wolica, którzy ukończyli 60 lat życia.


W ostatnią niedzielę listopada w Domu Ludowym w Wolicy odbyło się spotkanie dla mieszkańców wsi Wolica, którzy ukończyli 60 lat życia. Na spotkanie przybyło ponad 100 osób.


Uroczystość rozpoczęła się od życzeń sołtysa Krzysztofa Myśliwca dla wszystkich zebranych na sali seniorów. Gośćmi honorowymi spotkania byli Starosta Jasielski pan Adam Kmiecik, który złożył wszystkim seniorom życzenia zdrowia, szczęścia, radości i tego, aby ich wyciągnięta dłoń zawsze napotykała drugą, życzliwą i pomocną, oraz księża parafii Jasło – Sobniów na czele z ks. prałatem Marianem Putyrą. Część artystyczną uświetnił występ dzieci z działającej przy parafii Dobrego Pasterza Scholi. Wieczór upłynął w wesołym nastroju przy utworach granych przez kapelę TRZCINICOKI.
Było to piąte tego rodzaju spotkanie w sołectwie Wolica, które na celu przeciwdziałanie marginalizacji osób dojrzałych wiekiem oraz kreowanie pozytywnego wizerunku starości i jak zapewniają organizatorzy na pewno wejdzie na stałe do kalendarza imprez organizowanych w Wolicy.

Marek Kmiecik                                                                                                        Krzysztof MyśliwiecCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności